سامانه فروش ضایعات

با سلام ، به سامانه جامع مزایدات شرکت طبیعت خوش آمدید ، به اطلاع می رساند سامانه خریدبان با هدف تمرکز و توسعه زنجیره گروه و شرکت های تابعه خانواده میهن شکل گرفته است. این سامانه به ما کمک خواهد کرد تا بتوانیم بیش از پیش با توان و قابلیت های تولید کنندگان، صاحبین صنایع، ارائه کنندگان خدمات و اصناف آشنا شده از مزایای همکاری با آنان بهره مند شویم.
کلیه فعالیت های مرتبط با این سامانه مطابق با قوانین حاکم در جمهوری اسلامی ایران می باشد و متعاقبا کلیه تامین کنندگان و خریداران ملزم به فعالیت در چارچوب این قوانین هستند. استفاده از خدمات ارایه شده در سامانه خریدبان به این معناست که شما شرایط و ضوابط مذکور در این صفحه را قبول کرده اید؛ بنابر این توصیه می شود این مطالب را با دقت مطالعه نمایید. شایان ذکر است در صورت تغییر مفاد شرایط و ضوابط به شما از طریق رایانامه و یا پیامک اطلاع داده خواهد شد؛ بنابراین، ارایه رایانامه و شماره تلفن همراه معتبر در حساب کاربری ضروری است.

لطفا برای ورود به سامانه و ثبت نام از لینک زیر استفاده بفرمایید

طبیعت سبز میهن

طبیعت سبز پارس کهن

طبیعت سبز پارس کهن، میزبان سلامتی شماست و همواره تلاش می‌کند بهترین‌هارا برای شما به ارمغان بیاورد، پس میهمان طبیعت باشید و درکنار ما زندگیتان را سبز بسازید.

47190000

آپارات طبیعت   تلگرام طبیعت   اینستاگرام طبیعت   لینکدین طبیعت