شرایط شرکت در قرعه کشی بزرگ چای طبیعت

زمان قرعه کشی بزرگ چای طبیعت :

قرعه کشی بزرگ چای طبیعت از تاریخ 99/02/18  آغاز شده و به مدت 40 هفته ادامه خواهد داشت و به صورت هفتگی انجام می شود، هر هفته پنجشنبه ها بعد از خبر 20:30 از شبکه 2 به صورت زنده پخش می شود.

 

قوانین شرکت در قرعه کشی:

قرعه کشی فقط مربوط به محصول چای طبیعت است، که از تولیدات نیمه دوم اسفند 98 به بعد روی چای ها کد قرعه کشی درج شده است .

 

بسته بندی چای ها:

1- چای سیلان ممتاز : عرضه این محصول در بسته های مقوایی 450 گرمی ، 100 گرمی و کیسه ای ( 25 عددی ، 50 عددی و 100 عددی ) می باشد.

2- چای سیلان ارل گری ( عطری ) : عرضه این محصول در بسته های مقوایی 450 گرمی ، 100 گرمی و کیسه ای (25 عددی ، 50 عددی و 100 عددی ) می باشد.

3- چای باروتی زرین : این محصول در بسته های مقوایی 450 گرمی عرضه می شود.

4- چای هندوستان : این محصول در بسته های مقوایی 450 گرمی عرضه می شود.

5- چای ایرانی : این محصول در بسته های مقوایی 450 گرمی عرضه می شود.

6- چای سی تی سی کنیا : این محصول در بسته های مقوایی 450 گرمی عرضه می شود.

یک کد یازده رقمی که به صورت عدد نوشته شده یا در کنار تاریخ تولید و انقضاء و یا به صورت برچسب سبز رنگ محافظ دار روی بسته های چای درج شده است ، که باید این کد را به شماره 10004719 پیامک کنید و حتما بسته های چای را تا پایان 40 هفته قرعه کشی نزد خود نگه داری کنید.

کدهایی که ارسال شده و پیامک تایید و شماره شناسه دریافت کرده اند تا آخرین مرحله در قرعه کشی شرکت داده میشوند و باطل نمی شوند.

  • دقت داشته باشید کد را به همان صورتی که روی بسته نوشته شده ارسال کنید و از ارسال سایر اطلاعات خودداری کنید زیرا امکان خطا در سیستم و عدم ثبت کد وجود دارد.
  • پس از ارسال کد در صورت تایید کد به شما یک شماره ردیف ارسال می شود و صرفا جهت اطلاع شرکت کننده ها از شماره ردیف خود ارسال میشود. 
  • هر پیام ارسالی باید شامل یک کد باشد و برای ارسال کد بیشتر هر کدام از کدها را به صورت جداگانه ارسال کنید، با ارسال کدهای بیشتر شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.
  • با توجه به اینکه برای دریافت جایزه حتما باید بسته چای را تحویل دهید، حتما تا زمان پایان 40 هفته قرعه کشی بسته های چای را حفظ و نگهداری کنید.
  • قرعه کشی ها هر هفته و با نظارت مراجع ذی صلاح جهت نظارت بر صحت و اجرای قرعه کشی برگزار خواهد شد.
  • اطلاع رسانی نتیجه قرعه کشی هر هفته از طریق تلویزیون ، وب سایت طبیعت ، صفحه اینستاگرام طبیعت و کانال طبیعت در آپارات صورت میگیرد.
  • جایزه هر هفته شامل 50 میلیون تومان کمک هزینه خرید خودرو می باشد که به صورت نقدی به برنده هدیه داده می شود.
  • داخل بسته های چای طبیعت تعداد 500 کارت حواله سکه قرار داده شده که با پیدا کردن حواله به تعداد اعضا خانواده ربع سکه هدیه داده می شود.
  • در صورت عدم پاسخگویی برنده یا عدم تحویل بسته چای تا حداکثر 15 روز پس از قرعه کشی نام ایشان از فهرست برندگان خارج می شود و قرعه کشی دوباره برگزار میشود.
  • اهدای جایزه به برنده در زمان قرعه کشی منوط به ارائه بسته ی چای است که کد روی بسته باید کاملا واضح و خوانا باشد و دقیقا با کد ارسالی به شماره پیامک 10004719 مطابقت داشته باشد.

جشنواره چای طبیعت

طبیعت سبز میهن

طبیعت سبز پارس کهن

طبیعت سبز پارس کهن، میزبان سلامتی شماست و همواره تلاش می‌کند بهترین‌هارا برای شما به ارمغان بیاورد، پس میهمان طبیعت باشید و درکنار ما زندگیتان را سبز بسازید.

47190000

آپارات طبیعت   تلگرام طبیعت   اینستاگرام طبیعت   لینکدین طبیعت