یک قاچ طبیعت

 

برایمان مهم بود که شادی آفرین باشیم و یلدایی خاطره انگیز و پر انرژی رقم بزنیم، همین شد که در آستانه ی آخرین روز پاییز "یک قاچ طبیعت " را توی ذهنمان ساختیم و روزهای زیادی را برایش برنامه ریزی کردیم تا بتوانیم آنگونه که شایسته است از مهمان های طبیعت پذیرایی کنیم و خاطرات خوبی برایشان بسازیم، چند روز مانده به برنامه دعوت نامه هایمان را پخش و در فضای مجازی اطلاع رسانی  لازم را انجام دادیم تا برنامه ای شاد و پربار داشته باشیم. طبق برنامه ریزی انجام شده صبح روز پنجشنبه 29 آذر ماه همکارانمان در تیم اجرایی جهت آماده سازی فضای برنامه در پل طبیعت حضور پیدا کردند و با وجود سرمای هوا نهایت تلاششان را به کار گرفتند تا به بهترین شکل همه چیز را مرتب کنند، گرچه آغاز برنامه ساعت 5 در نظر گرفته شده بود اما مهمان های زیادی در ساعات قبل از برنامه به صرف چای و گفتگو با پرسنل در کنارمان بودند وهمین اتفاق به ظاهر ساده، حس و حال خوبی را برایمان رقم زد.

ساعت 5 برنامه شروع و با موسیقی سنتی و بازی عروسک ها و مسابقه و پذیرایی ادامه یافت و با استقبال خوب خانواده های عزیز رو به رو شد. مشاهده ی لبخند رضایتی که روی لبهای میهمانان طبیعت بود آنقدر حالمان را خوب کرد که دلمان میخواست برنامه ای تمام نشدنی تدارک ببینیم و ساعات بیشتری این دورهمی فوق العاده را ادامه دهیم و در انتهای برنامه بینهایت خوشحال بودیم که با وجود سرمای هوا و باریدن باران خانواده های زیادی در کنارمان بودند و همراهیمان کردند تا شب خاطره انگیزی را در دفتر خاطرات طبیعتیمان ثبت کنیم.

به امید برگزاری برنامه های بهتری در آینده :)

طبیعت سبز میهن

طبیعت سبز پارس کهن

طبیعت سبز پارس کهن، میزبان سلامتی شماست و همواره تلاش می‌کند بهترین‌هارا برای شما به ارمغان بیاورد، پس میهمان طبیعت باشید و درکنار ما زندگیتان را سبز بسازید.

47190000

آپارات طبیعت   تلگرام طبیعت   اینستاگرام طبیعت   لینکدین طبیعت