طبیعت ما مهربانی است


نذورات امسال به شکل سبد کالا به دست نیازمندان می‌رسد

«به دلیل شیوع کرونا، امسال مراسم عزاداری ابا عبدلله (ع) برگزار نمی‌شود و نذورات، به عنوان سبد کالا در میان نیازمندان توزیع خواهد شد.»
این روزها بر سر در بسیاری از مساجد و تکایا و حسینیه‌ها این جملات خودنمایی می‌کنند. یک ویروس میکروسکوپی، بسیاری از معادلات را برهم زده و زندگی را از روتین خودش خارج کرده است. 
یکی از این اتفاقات مهم عزاداری اباعبدلله الحسین است. هر ساله با نزدیک شدن ماه محرم، تکیه‌ها و ایستگاه های صلواتی برپا می‌شدند و شور حسینی شهر را در برمی‌گرفت، امسال اما داستان متفاوت است، تجمع انسانی مقدور نیست، دیگر نمی‌شود دست بر شانه همدیگر گذاشت و به طبخ نذری پرداخت، از همه جای کشور خبر می‌رسد که مراسم عزاداری در نقاط کلیدی و شلوغ برگزار نمی‌شود. تمام مراسمات خلاصه شده‌اند در عزاداری های خیابانی، آن هم با رعایت فاصله مجاز و عزاداران هم باید تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
از طرفی دانشکده های علوم پزشکی استان‌ها، از ممنوعیت توزیع غذایی نذری خبر داده‌اند.
امسال، مردمی‌ترین، شلوغ‌ترین و پرشورترین مراسم مذهبی دینی نیمه‌تعطیل شده است.
اما محرم امسال همینجا تمام نمی‌شود؛ بسیاری از تکایا، مساجد و حسینیه‌ها که بانی جمع‌آوری نذورات مردم در این ایام بودند، تصمیم گرفتند به جای نذری گرم، بسته های نذری خشک را برای نیازمندان فراهم کنند تا بخش کوچکی از نیازهای غذایی این خانواده‌ها را به دستشان برسانند.
با توجه به شرایط فعلی، بعضی ها به کمک خیران آمده‌اند و مسیرهای تازه ای را گشوده اند، مسیرهایی که نهایتِ آن رسیدن به حسِ خوبِ ادای نذری است و تداوم این امر مهم، برند «طبیعت» یکی از برندهاییست که در این امر خیر پیش قدم شده است و با تهیه سبد کالایی از محصولات خود و رساندن آن بصورت رایگان بدست خَیِرین گرامی در واقع نقش تسهیلگری را در این امر ایفا می‌کند.
یعنی دیگر نیاز نیست خیران به دنبال تهیه تک به تکِ اقلام باشند و تنها با یک تماس می‌توانند تعداد درخواستشان را بگویند تا بسته بندیِ کاملی از محصولات سبد اصلی خانوار خیلی زود به دستشان برسد.
«طبیعت» سهم خودش را هم در این راه خیر ادا خواهد کرد و سبدهای کالا را با تخفیف‌های عالی و با قیمت‌هایی بسیار پایین و حمل و نقل رایگان به دست خیران و بانیان خیر می‌رساند تا آنها با مشارکت طبیعت بتوانند تعدادِ بیشتری نیازمند را اطعام کنند.
شما خیران عزیز می‌توانید برای استفاده از این تخفیف ویژه و تسریع در روند اطعام نیازمندان، با شماره ۰۲۱۴۷۱۹۱۹۱۹ تماس بگیرید یا عدد ۱ را به شماره ۱۰۰۰۴۷۱۹ ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
با ما در این کارِ نیک، همراه باشید چون «طبیعت» ما مهربانی ست...

طبیعت سبز میهن

طبیعت سبز پارس کهن

طبیعت سبز پارس کهن، میزبان سلامتی شماست و همواره تلاش می‌کند بهترین‌هارا برای شما به ارمغان بیاورد، پس میهمان طبیعت باشید و درکنار ما زندگیتان را سبز بسازید.

47190000

آپارات طبیعت   تلگرام طبیعت   اینستاگرام طبیعت   لینکدین طبیعت